top of page
Электричество может поджарить ваш ужин, но так же оно может поджарить и вас

Електрослюсар(слюсар) чергоий з ремонту устаткування

Електрозварник ручного зварювання
Стропальник

Електрослюсар (черговий) та з ремонту устаткування – це робітник, який виконує роботи по технічному обслуговуванню та ремонту електричної та механічної частини машин, обладнання підстанцій, мереж електропередач, засобів зв’язку, сигналізації та освітлення, що застосовуються у шахтах, рудниках та кар’єрах.

Зварювання — надійний та економічний спосіб нероз'ємного з'єднання деталей машин, конструкцій та споруд. Суть його - в утворенні міцних зв'язків між атомами і молекулами з'єднуваних тіл завдяки місцевому зчепленню під тиском чи особливому виду деформацій. Неможливо уявити сучасне оточуюче середовище, без застосування такого міцного і доступного способу з'єднання, як зварювання. Йога попередником у розвитку практичної технічної думки було паяння. Паяння - спосіб з'єднання деталей у твердому нагрітому стані за допомогою припою, це один із найдавніших способів нероз'ємного з'єднання металів.

Суспільне-економічне значення професії та перспективи ії розвитку

 

Стропальник — професія, робочий що виконує стропування (обв'язку) вантажів або спеціальних допоміжних пристосувань для проведення вантажно-розвантажувальних робіт разом з вантажопідйомним механізмом.

Основні види виробництва, де затребувана робота стропальника — будівництво, складське господарство, портові та залізничні вантажні термінали, важка промисловість.

Назва професії походить від слова «строп» — здебільшого металевого тросу з петлями, що використовується для підвішування вантажу до гака вантажопідіймального механізма

bottom of page